top of page

o Nas

Cześć!

Cieszymy się, że jesteś tu z nami. Jeśli masz chwilkę, pozwól, że opowiemy Ci trochę o nas i o naszej pasji.
Jesteśmy duetem zarówno życiowym, jak i fotograficznym. Mieszkamy w niewielkim mieście, ale mamy globalne spojrzenie na naszą pasję. Nie ograniczamy się typem i stylem fotografii czy miejscem pracy. Dla dobrych zdjęć pojedziemy na drugi koniec świata ;)


Fotografujemy już ponad 10 lat. Po drodze mieliśmy przerwę, podczas której zostaliśmy rodzicami, zmieniliśmy miejsce zamieszkania, pobraliśmy się i przewartościowaliśmy swoje życie. To był czas, kiedy fotografia była jedynie naszym hobby, ale nigdy nie zniknęła z naszego serca.


Dzisiaj jesteśmy już pewni, że to właśnie fotografia jest naszą największą pasją. A to, co podczas zdjęć jest najistotniejsze to Ty, Wy. To właśnie człowiek intryguje nas najbardziej, każdy zupełnie inny i wyjątkowy. Dlatego tak lubimy uwieczniać ludzi na naszych portretach.
A co jest lepsze od człowieka na zdjęciu? Oczywiście dwoje ludzi, zakochanych, rozpoczynających swoją wspólną drogę. Będziemy więc czuć się zaszczyceni, jeśli to właśnie nam powierzycie zadanie uwiecznienia Waszego Wielkiego Dnia.

 

Całujemy Mocno
 

Napisz do nas

Thanks for submitting!

Mocno fotografia

Tel: 733-44-28-44

Email: mocno.fotografia@gmail.com

Dane: Świdnica 58-100 ; Rynek 24

bottom of page